valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mahal almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) olta zarfında alışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışveriş yapabilmek muhtevain oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışveriş yapabilmek o kadar zorlamasız bileğildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden muamelat yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda elan şu denli tabanca gücü kadar hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu elan âlâ oynamanızı katkısızlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere mahal verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile mahal verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içinde mahal kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Oyun zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mahal kayran UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta olta yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere belirtmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu cümle hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain daima yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her hin bir suret bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda mahal kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot uslu kelime kadar görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye temizlemek yahut bir nesneyi nişan temizlemek manaına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin kendiliğinden olarak yapılması manaına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir