ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçkelleak Tarım, kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Isabetli maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma vasatını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye kelleladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve kültür dalünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile yan yana gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca kültür dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçkelleak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile devim bilimi ve çetinlü sima kaynağına ehil olan Üçkelleak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak ayar sağlayan Üçkelleak Tarım; konsantre Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Baki ilerleme ve sıfır hata üretim sistemi, Üçkelleak Tarım ürünlerinin hem dar içre hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkelleak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin elverişli ve tartılı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve sağlıklı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan sağlamlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan elan bir küme yemiş ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan verimkâr bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en eke ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan verimkâr özetlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da açık bir trap hafriyatsına görevlendirmek bâtınin geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Arka yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kadar alanlara görevlendirmek bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir bandajlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değalışveriştirilebilir ve biriyi babaşmanla da genişletilebilir. Ana deşenler çoklukla hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak nispeten düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek biriyi üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Tarım’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin cem ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği devran efsaneviın mazotü ve etinden randıman tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri hiç seferde alabilir ve elan sağlıklı beslenebilir. Yem karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek elan sağlıklı beslenmesine böylelikle elan bir küme randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yem Katışık Makinaları da Üçkelleak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Tarım olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kadar en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı paralıca ve verimkâr bir zirai üretim bâtınin eke avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bâtınin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan sağlıklı durumlara gelmesi bâtınin zirai dış satım noktasında Üçkelleak Tarım olarak tüm çtuzakışanlamış olurımızın ulamasıyla yan yana
Üçkelleak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir