Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza baki giriş fail ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 tarih önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çhileındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan kontrol katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas alelumum kullanıcı adınızı değmaslahattirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde nokta meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemeçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram temassı istediği karınin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çfethetmek karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun karınin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişsağlıklı farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Anlayışsız Karşıır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen eşhas karınin ne günah ki çok ziyade seçenek bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok ziyade hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek haddizatında farklı kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değmaslahattirin ve sadece peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram anlayış şifreniz değmaslahattiğinde yahut kullanıcı adınız değmaslahattiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değmaslahattirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmaslahattirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmaslahattiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da bazı “değmaslahatikliği art hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız yalnız alelumum saldırganlar elektronik posta adresini değmaslahattirdiği karınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir