MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat karşılayıcı aplikasyon yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek nokta yanünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde mekân dışında yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lügat ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli olduğu bilinmiş olduğu dâhilin aplikasyon ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya görmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren aplikasyon düpedüz görülmeye paha. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi mütemadi geliştirilmekte ve kullanıma henüz uygun bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde temsil edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız gün uygulamanın noktaının ve indirilme orantıının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında düpedüz kandırıcı bir iş çıeşp insanlara en hayırlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir