İstediğiniz Boyut ve Şekilde Halılarımızla Tanışın

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak ciğerin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar ayrıca asayiş açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve evetşlılar ciğerin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Başkaca halılar ün yalıtımı da esenlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, çağcıl layihamlar ve ürün standartları ile önder markalar beyninde mekân almaktadır. Koleksiyonlarında tabii elyaflardan gestaltlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları mekân almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri makul fiyat fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te mevcut bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş layihamları ve gelenekselden ilham saha bekâretçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde gelişmiş tekstil teknikleri ve sarplü estetik yapı denli üstün malzeme kalitesi bile öne çıkıyor. Tabii bambu iplikleri sebebiyle antibakteriyel özellik haiz halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından meydana getirilen tabii elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks oturak üstüne dokunmuş 100% tabii bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğbeyı gereği anti-statik, anti-bakteriyel, ün emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu mefkûre bir dayanak istila malzemesi yapar.

Sanat halı, yaşam alanlarının dizaynını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun mestur ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin genel kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Konuşma halıları, evinize renk ve yaşayanlık katmanın kenarı esna zemindeki sesleri bile emerler. Konuşma halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, yaşamın her sahaında bulundukları yere şık görünen kazanmıştırran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda nitelikli ürünleri ile kullanıcıların her bugün beğenisini kulaklıır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar rüya etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir