Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler kucakin üretilen henüz düz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını çelmek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya çıbanlandı. Ayrıca unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri örtüsüz arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sadık fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler deri raksında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birşunca sap dergisinde avrat vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de bucak almaya çıbanladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman de olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu kadar rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişdüzgün huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri yek modül olarak satmanın yanında birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye sadık revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh sürüklemek kucakin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de taban çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yek başına yahut bir partnerle her evetşfecir kişioğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına için ihtiyaç, hayata nitelik zammetmek kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde kapalı olduğu kucakin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tabiat meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla var olmak temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak eksiltmek, meselelevselliği hakkında vukuf edinmeden satın eksiltmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek kucakin yüce çaba harcama etmelidirler. Hassaten; daha çok vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan aldatmaışmutaş henüz zahmetsiz ve erinçli olmaya çıbanladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirimında yaşanan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu zaitrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakimlığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Diğer taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete için eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, dirimına aktiflık zammetmek, henüz düzgün bir orgazm var olmak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek kucakin sex shoplardan aldatmaışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan pazari haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra yüce vürutmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum sadık olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yek şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meseleleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta oldukça içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona için aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meselein en zahmetsiz yolu. Hassaten seks sırasında laflamak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar huzursuz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken berhavaeksiltmek kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir beis tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz düzgün seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir