Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi derunin bir kıta bileğil birden lüks hekimin tasdikı gerekir ve dirlik oturmuş raporuna gerek duyulur. Hamilelik süresince takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da tembel ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kürtaj (sağaltım amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma aksiyonlemi esnasında Genel anestezi ya da Lokal anestezi uygulanır. Nefer Genel anesteziye kırmızıınacak ise prosedür öncesi 4 saat denli oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden örgülmış sezaryen ile doğumu varsa Genel anestezi ile kürtaj örgülır. Hemen kişinin geçmişte yaptırmış başüstüneğu kürtajları varsa ya da düzgülü mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi örgülabilir. Lokal anestezi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel darular ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) gaye ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından örgülır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) örgüsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an denli sürer. Lokal anestezi ile 15 an denli, Genel anestezi ile 30 an denli sonrasında isim ev bark düzlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim tarafından darular önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında isim Kontrol amaçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son sayı zamanı bakımından kanuni başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni tahliye ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile dayalı bu prosedür yalnızca hatun mevlit uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve rahatsız arasında bilinmeyen kalmaktadır. Gebede ciddi bir hastalık bulunan ise ve yüklü kalma durumu isim derunin riziko oluşturuyor ise ya da hamilelik süresince zararlı olan münhasıran kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı darular var ise kişiye terapotik kürtaj (sağaltım amaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir